Twój-BUS – przewóz osób i paczek do Niemiec, Holandii i Belgii

Twój-BUS to firma transportowa (osoby i paczki), która obsługuje busy do Niemiec, Belgii i Holandii. A to dzięki usłudze Door 2 Door polegającej na tym, że pasażerowie są odbierani z konkretnego, wskazanego miejsca i dowożeni pod dany adres. Nie muszą korzystać z dworca, kupować biletu, martwić się przesiadkami. Priorytetem tej usługi jest wygoda podróży.

A oto 15 najważniejszych informacji o usłudze Twój-BUS.

 1. Zarezerwować miejsce w busie można w różny sposób podany na stronie internetowej twoj-bus.pl – dzwoniąc, wypełniając formularz, wysyłając esemesa, mail, pisząc prywatną wiadomość na FB, czy przez komunikator WhatsApp.
 2. Podróż busem trwa najczęściej około 12 do 14 godzin.
 3. Dojedziesz busem do Niemiec, Holandii i Belgii.
 4. Nie musisz dojechać do dużego miasta takiego jak Warszawa, bo Twój-BUS zatrzymuje się w województwach: lubuskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim i wielkopolskim.
 5. Osoby podróżujące busem są obezpieczone NW.
 6. Będziesz podróżowała lub podróżował busami marki Opel Vivaro z roku od 2015 do 2017.
 7. W busie są takie udoskonalenia jak: fotele z podłokietnikami i dwustrefowa klimatyzacja.
 8. Do busa możesz wciąż ze sobą 2 torby albo walizki, a także podręczny bagaż do 20 kilogramów.
 9. Jeśli potrzebujesz dodatkowego bagażu, możesz dokupić taką opcję maksymalnie do 35 kilogramów.
 10. Dzieci do 12 roku życia podróżują busem w towarzystwie rodzica. Młodzież do 16 lat może wsiąść do busa bez opiekuna, ale pasażer musi mieć przy sobie dokument wymagany przez markę Twój-BUS.
 11. Przewóz zwierząt jest ustalana odrębnie. Tak, aby nie wpływała na komfort innych osób podróżujących. W cenie biletu można wziąć w podróż małe zwierzęta, na przykład koty – w takiej sytuacji pasażer musi zabezpieczyć fotel kocem.
 12. Pasażer nie może spożywać alkoholu w czasie jazdy busem. Musi też dbać o czystość swojego stanowiska i nie może posługiwać się niebezpiecznymi przedmiotami.
 13. Za przewód busem możesz zapłacić przelewem albo gotówką. Można też skorzystać z imiennego karnetu zniżkowego – ważnych na różne trasy.
 14. Cena przewozu osób do Niemiec (tutaj podróż jest krótsza, od 7 h) zaczyna się od 400 zł. Do Holandii dojedziemy już za 430 zł, a do Belgii za 450 zł.
 15. Twój-BUS kursuje codziennie wyjeżdżając w godzinach porannych, a powracając w popołudniowych.