Zonda Aero – szkolenia dla przyszłych pilotów i loty widokowe

Zonda Aero to certyfikowana szkoła szkoląca osoby pragnące pracować w lotnictwie. Ideą i wyzwaniem dla szkoły jest ukazanie lotnictwa jako drogi do piękna i samorealizacji. W szkole latania pracują specjaliści, audytorzy i instruktorzy z kwalifikacjami.

Celem jest wysoki poziom bezpieczeństwa i jakości usług. Szkoła lotnicza Zonda Aero oferuje wysoki standard kształcenia na poziomie teoretycznym i praktycznym. Ośrodek nie ogranicza się jednak tylko do szkolenia pilotów – jego działalność obejmuje również loty widokowe, dzięki którym można obejrzeć z lotu ptaka Bydgoszcz i okoliczne miejscowości. Z pewnością taki lot może pozostawić po sobie niezwykłe wrażenia.

Oferta – szkolenie na pilota, lot widokowy i rozpoznawczy

A oto oferta szkoły latania Zonda Aero:

  • szkolenie na pilota samolotu turystycznego – kosztuje 1900 zł i uczy pierwszych kroków w lotnictwie. Konkretne szkolenie dające duże uprawnienia.
  • lot rozpoznawczy – jazda testowa, pozwalająca zorientować się w sensie zostania pilotem i zainwestowania w kurs lotniczy. Wiele osób bowiem na początku kursu orientuje się, że jest on nie dla niego i rezygnuje. To też rozwiązanie dla tych, którzy wahają się, czy zostać pilotem. Lot rozpoznawczy to koszt 860 zł za godzinę.
  • Lot widokowy śmigłowcem – szansa na odkrycie miasta z zupełnie innej perspektywy. To pierwszy krok dla tych, którzy pragną rozpocząć przygodę z lataniem

Dlaczego warto wybrać szkołę latania Zonda Aero?

Zonda Aero to szkoła składająca się z doświadczonej kadry pracowników, którzy mają na swoich kontach dziesiątki przelecianych godzin. Szkoła wyszkoliła wielu działających pilotów.

Z drugiej strony instruktorzy nieustannie się rozwijają. Są autorami 300 szkoleń e-learningowych. Nieustannie szukają też nowych ścieżek rozwoju dla kursantów. Szkoła oferuje również bazę noclegową, a także różnorodność floty – od lekkich samolotów po turystyczne.

Oferta kierowana jest dla tych, którzy specjalizują się już w lotnictwie, jak i dla tych, którzy są dopiero początkujący. Maszyny w szkole latania są też stale gotowe do lotu, a nad bezpieczeństwem czuwa kierownik w zakresie utrzymania wysokich standardów bezpieczeństwa.