B2B – uszczelki, profile gumowe

Sklep firmowy B2B oferuje szeroki wybór profili gumowych oraz uszczelki. Specjalizuje się w materiałach gąbczastych takich jak mikroguma czy guma komórkowa/porowata. W sklepie zaopatrzycie się również w uszczelki z gumy litej, silikonu oraz materiałów wieloskładnikowych. Uszczelki dostępne w sklepie B2B cechują dużą precyzją oraz mają właściwości izolacyjne.

Zaopatrzycie się tutaj również w materiały wyjściowe do produkcji uszczelek, czyli płyty w rolkach oraz w arkuszach z mikrogumy, silikonu, gumy porowatej, gumy litej i silikonu. Jest też możliwość wycięcia detali z płyt przedmiotowych w rozmaitych technologiach.

Asortyment

  • W sklepie stacjonarnym B2B wyeksponowane są bardzo ciekawie uszczelki i inne produkty oferowane w ilościach detalicznych. Poprzez kurierów uszczelki są wysyłane na miejsce. Głównym asortymentem są:
  • uszczelki z gumy komórkowej EPDM o prostokątnym, kwadratowym i okrągłym przekroju
  • uniwersalne uszczelki do okien i drzwi oraz krawędziowe ze wzmocnieniem stalowym
  • uszczelki z silikonu, Santoprenu, PCV, osłony krawędzi z litej i komórkowej gumy
  • uszczelki mikroporowate
  • taśmy EPDM i CR z klejem o przekroju prostokątnym oraz kwadratowym
  • arkusze i pojedyncze rolki płyt mikroporowatych EPDM a także płyt porowatych EPDM i silikonowych z atestem FDA

Uszczelki wycinane

Firma B2B wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i dlatego realizuje projekt, który również cieszy się dużym powodzeniem u klientów i jest to projekt innowacyjny. Detale wycinane z płyt i detale formowe wycinane są według rysunku klienta w technologii Waterjet przy pomocy wycinarki laserowej lub plotera frezującego. Dzięki zaawansowanej technice zlecenia tego typu realizowane są błyskawicznie.

Wycinane uszczelki tworzone są w sposób hurtowy, jak i pojedynczy. Firma najczęściej tworzy uszczelki wycinane ze silikonu, z mikrogumy i z gumy litej. Detale gumowe tworzone metodą formową znajdują zastosowanie z rolnictwie, motoryzacji, budownictwie i transporcie.