Batr – gabloty muzealne i tablice ogłoszeniowe

Firma Batr to marka produkująca gabloty reklamowe, witryny i tablice informacyjne. Elastycznie odpowiada na potrzeby klientów, dopasowując ofertę do ich budżetu czy przestrzeni. Gabloty marki Batr można łączyć w zestawy i tworzyć oryginalne aranżacje.

Oferta – gabloty szklane, gabloty ogłoszeniowe, witryny na manekiny

W ofercie są gabloty muzealne, gabloty szklane , gabloty ogłoszeniowe, gabloty na sztandar, witryny wiszące, witryny na manekiny, gabloty ogłoszeniowe wolnostojące, witryny wiszące.

Gabloty ogłoszeniowe są umiejscawiane w okolicach przystanków autobusowych lub dworców z miejscem na informacje o kursach autobusów lub pociągów. Z kolei witryny stojące są przeznaczone do ekspozycji produktów i przedmiotów w muzeach, urzędach, firmach, szkołach i uniwersytetach. Witryny są przejrzyste i z możliwością zamontowania oświetlenia sufitowego lub pionowego.

Gabloty nietypowe

Marka Bart jest otwarta na rozwiązania niestandardowe pozwalające profesjonalnie eksponować cenne przedmioty oraz zorganizować. Gabloty opierają się na systemie profili aluminiowych barwionych na złoto lub srebro. Jest możliwość podświetlenia LED. Każda gablota ma zamek patentowy dający dostęp do zawartości tylko osobom uprawnionym. Firma wychodzi też naprzeciw specjalnym oczekiwaniom klientów. Do wyboru mają jedną w wielu możliwych rodzajów witryn a także mogą wybrać indywidualną konfigurację.

Tablice ogłoszeniowe

Na uwagę zasługują także tablice ogłoszeniowe. Tablice te są wykorzystywane głównie w urzędach, ale też w szkołach czy różnego rodzaju instytucjach publicznych. Muszą być z jednej strony proste, a z drugiej przejrzyste. W ofercie firmy Batr są tablice informacyjne oparte na płycie materiałowej, magnetycznej lub wewnętrznej korkowej. Mają one dodatkowe plastikowe narożniki tablic tak wyprofilowane, aby tablice nie cechowały się ostrymi krawędziami. Tablice ogłoszeniowe klienci mogą wybrać w kilku wymiarach, ale również w wymiarach indywidualnych.