Eco Efect – elastyczna i profesjonalna firma sprzątająca biura

Eco Efect to firma sprzątająca. Profesjonalna i nowoczesna. Oferująca usługi sprzątania w firmach, biurach i różnego rodzaju instytucjach. Specjalizująca się w sektorze biurowym, usługowym, przemysłowym i handlowym. Doprowadzająca do czystości:

  • biura i firmy – bieżące czyszczenie stanowisk, odkurzanie, mycie podłóg, wynoszenie śmieci i inne
  • wspólnoty mieszkaniowe – mycie, zamiatanie klatek schodowych, czyszczenie wind, prace porządkowe i inne
  • hale produkcyjne – zgodnie z zasadami higieny i bezpieczeństwa pracy
  • obiekty handlowe – rutynowe prace konserwacyjne i specjalistyczne z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu

Firma działa głównie na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, ale również innych pobliskich województw. Oferuje sprzątanie w czterech prostych krokach:

  1. Kontakt – wystarczy wejść na stronę ecoefect.pl i wypełnić formularz kontaktowy albo zadzwonić pod podany numer telefonu, aby zapytać o to, co Cię interesuje.
  2. Spotkanie – następnie umawiasz się, przedstawiciel przyjeżdża na miejsce, aby obejrzeć obiekt oraz omówić szczegóły dotyczące oczekiwań.
  3. Szczegóły – usługa jest wyceniana, oferta przedstawiana i finalizowane są formalności
  4. Czystość – skoro szczegóły są ustalone, jako klient lub klientka możesz cieszyć się regularną usługą sprzątania na omówionych warunkach

Eco Efect, czyli elastyczność, wykwalifikowana kadra i profesjonalny sprzęt

Priorytetem działania marki Eco Efect jest elastyczność. Na przykład elastyczność w zakresie czasu usługi i terminów. Firmę sprzątającą możesz zamówić zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. W dzień roboczy jak i w weekend. Najlepiej jednak zamówić sprzątanie biura wieczorem, ponieważ sprzęt może sprzątający może być głośny.

Sprzęt jest też dopasowany do rodzaju obiektu – na przykład do sprzątania obiektów handlowych wykorzystywane są profesjonalne maszyny. Klienci mogą też wybrać sobie model abonamentowy, który daje klientowi spokój oraz pewność. Aby usługa sprzątania odbywała się sprawniej i była dokładniejsza, dopasowana jest do potrzeb i warunków lokalowych.

Firma Eco Efect wykorzystuje atestowane detergenty i nowoczesny sprzęt oraz nowoczesne metody zorganizowanego sprzątania. Działa dyskretnie, usuwając nawet trudne oraz długotrwałe zabrudzenia. Firma ma konkurencyjne stawki i wykwalifikowaną kadrę.