Polbram – nowoczesne bramy i automatyka do bram

Polbram to firma produkująca i montująca najwyższej jakości ogrodzenia i bramy oraz drzwi zewnętrzne. Firma oferuje również doradztwo i indywidualne podejście – dostosowując się do potrzeb klienta.. Dba o szczegóły i podejmuje się nowych wyzwań. Gotowa na innowacyjne rozwiązania. Z firmą Polbram można skontaktować się telefonicznie. Wspólnie z doradcami opracowywana jest wstępna koncepcja, a następnie klient zapraszany jest do siedziby firmy, by wybrać idealnie dopasowane do koncepcji i potrzeb bramy, balustrady czy automatykę.

A oto, co produkuje marka Polbram:

  1. Ogrodzenia – panelowe i przemysłowe. Ogrodzenia panelowe kratowe chronią obiekty sportowe, przemysłowe, parkingi, markety, obiekty sportowe. Dzięki modułowej konstrukcji paneli można dopasować linię ogrodzenia do różnych ukształtowań terenu. Z kolei ogrodzenia frontowe tworzone są z wytrzymałych stalowych profili, dzięki czemu mają bardzo zwartą konstrukcję. Tak wytrzymałych paneli nie trzeba konserwować. Klient ma możliwość dopasowania odpowiedniej furtki.
  2. Bramy garażowe – solidnie wykonane i trwałe dzięki ocynkowanej konstrukcji nośnej. O dobrej izolacyjności. Panele z wytrzymałej stali i od sprawdzonych producentów. To bramy o bogatej kolorystyce i wzornictwie. Wyposażone w system zabezpieczeń chroniący przed wypadkiem. Zautomatyzowane i ze sterowaniem radiowym umożliwiającym kontrolowanie wjazdów. Z modułem SOS.
  3. Bramy przemysłowe – stosowane bardzo często w przemyśle. Wszechstronne, wykonane z paneli o zwartej konstrukcji. Bezpiecznych i izolacyjnych. Automatycznie sterowane. Znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych, nowoczesnych magazynach i warsztatach samochodowych. Co ważne, bramy przemysłowe produkowane są na specjalne zamówienie. Jest na przykład możliwość przeszklenia na całej powierzchni, co jest szczególnie przydatne dla takich firm jak salony samochodowe.
  4. Automatyka do bram – napędy do bram przesuwanych, skrzydłowych, na przykład napędy o zaawansowanej prędkości otwierania. Napędy z trwałych komponentów i zaawansowanej elektroniki.