Roltrans – meble na wymiar

Mebli kuchenne na wymiar to idea, która odpowiada oczekiwaniom współczesnych ludzi, którzy potrzebują mebli dopasowanych do ich preferencji. Istotne jest też to, że kuchnia jest specyficznym miejscem – bardzo funkcjonalnym i takim, gdzie spotyka się cała rodzina. To w kuchni spożywamy posiłki w gronie rodziny oraz przyjaciół. W tak wilgotnym oraz ciepłym miejscu meble są szczególnie narażone na zniszczenie i uszkodzenia. Na zarysowania, odbarwienia i pęknięcia. Dlatego meble kuchenne powinny być wytrzymałe i funkcjonalne.

Roltrans – producent mebli na wymiar

Meble kuchenne na wymiar firmy Roltrans cechują się interesującą estetyką – łączącą styl klasyczny z nowoczesnym. Poza tym meble kuchenne na wymiar mają różnego rodzaju udoskonalenia podnoszące komfort użytkowania, na przykład zabezpieczające meble przez czynnikami szkodliwymi.

Marka Roltrans istnieje na rynku meblarskim już od ponad 20 lat. Firma działa coraz prężniej. Na początku zatrudniała tylko kilku specjalistów, ale dzisiaj ma kilkuosobowe grono pracowników. Marka specjalizuje się w meblach kuchennych i zabudowach na wymiar. Zajmuje się detaliczną i hurtową sprzeażą artykułów do meblarstwa. Należy do autoryzowanej sieci PFLEIDERER – produkującej blaty, płyty i wyroby drewnopodobne.

A oto najważniejsze informacje o meblach na wymiar marki Roltrans

  • Indywidualne podejście – pracownicy firmy udzielają wsparcia przy wyborze mebli na wymiar. Chętnie doradzą i dopasują meble do pragnień klientów.
  • Przystępny termin – na meble na wymiar klient czeka około dwóch do siedmiu tygodni
  • Obsługa – dzięki nowoczesnym urządzeniom o zaawansowanej technologii klient ma szansę kupić funkcjonalne i trwałe meble.
  • Montaż w cenie usługi – jeśli zmówienie wyniesie powyżej 1500 zł
  • Pomiar – realizację projektu mebli na wymiar pracownicy Roltrans rozpoczynają od przeprowadzenia dokładnych wymiarów wnętrza. Po obliczeniach omawiany jest pomysł, a następnie realizowany projekt.
  • Realizacja – zabudowa meblowa transportowana jest pod wskazany adres. A następnie składana i montowana.