International House nowoczesna Szkoła Języka Angielskiego

International House w Bydgoszczy to Szkoła Języka Angielskiego działająca już od trzydziestu lat. Centrum szkoły mieści się w Bydgoszczy, a filie w Nakle, Szubinie i Żninie. Kursy te ukończyło już kilkanaście tysięcy słuchaczy.

A oto, czym cechuje się nauczanie w International House:

  1. Nowe technologie – Szkoła Języka Angielskiego uczy w oparciu o najnowsze trendy metodologiczne i z użyciem multimediów. A najnowsze metodologie mówią o tym, aby uczyć tak, aby uczeń się nie nudził.
  2. Profesjonalna kadra – szkoła zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych nauczycieli. Najczęściej z Wielkiej Brytanii, dzięki czemu uczeń zyskuje intuicyjny sposób nauki języka angielskiego i (co bardzo ważne) przełamuje barierę w komunikowaniu się po angielsku.
  3. Kwalifikacje Cambridge English: nauczyciele są często absolwentami Cambridge English na poziomie YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE.
  4. Nadzór – nad nauczycielami nadzór pełnią wykwalifikowani metodycy – Dyrektorzy do spraw metodycznych, czyli DOS.
  5. Podręczniki – są dobrane tak, aby generowały ciągle postęp. Nie są to przypadkowe podręczniki.
  6. Poziomy zaawansowania – uczniowie przyswajają wiedzę podzieleni na 6 grup wiekowych. Dzięki temu każdy może uczyć się w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.
  7. Indywidualne podejście – do każdego ucznia w zależności od jego umiejętności i predyspozycji. Możliwa pomoc w przypadku kiedy uczeń jest dłużej nieobecny na zajęciach. Istotna jest także życzliwość w stosunku do klienta, czyli przyjazne nastawienie.
  8. Światowa marka – International House to światowa organizacja istniejąca od 1953. To 160 szkół językowych w 50 krajach na świecie. Centrala światowej marki mieści się w Londynie. Marka ta ma wypracowane własne metody działania. Własne materiały dydaktyczne. Główne założenie programowe International House opiera się na systematycznej nauce w kameralnych grupach oraz na trybie indywidualnym skierowanym na konkretnego słuchacza. Firma szkoli też personel innych firm.